X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
چرا مردان گی از سکس از پشت لذت می برند؟
من دختری  19 ساله هستم و دارای دوست پسر. یکبار من و تعدادی از دوستانم در مورد سکس در حال صحبت کردن بودیم و وارد موضوعی در رابطه با غده پروستات و اینکه چگونه مردان از این تماس لذت می برند و گی ها نیز  از سکس از پشت دچار ارگاسم می گردند شدیم.

من بسیار علاقه مند شدم به این مسئله و روز بعد که با دوست پسرم مشغول معاشقه بودم سعی کردم که با انگشت پشت وی را ماساژ بدهم و نقطه مورد نظر را تحریک کنم . اما نتیجه این شد که دوست پسر من بشدت عصبانی شد و شروع به فریاد کشیدن کرد! وی عنوان کرد که فقط افراد گی از این مسئله لذت میبرند و دوست دارند این نقطه در آنان تحریک شود  ،  نه سایر مردان. آیا این درست است؟ آیا من کار اشتباهی انجام داده ام؟

 

من فکر می کنم اگر شما احساس گناه از کاری می کنید ، این است که تلاش کرده اید تا به پارتنر خود لذت بیشتری بدهید! کار تحریک و ماساژ غده پروستات و جی اسپات مردان ( که توسط وارد کردن انگشت و یا اجسام مربوطه به داخل آنال انجام می گیرد ) نتیجه ای بسیار لذت بخش برای عموم مردان خواهد داشت.

اما به هر حال این بسیار هم رایج است که افراد فکر کنند اینکار یکی از فعالیتهای جنسی است که فقط توسط افراد گی صورت می پذیرد.این بخاطر این است  که به اشتباه تصور می گردد اکثر روشهای مربوط به انال سکس  توسط  افراد گی انجام می پذیرد . اما واقعیت این است که بسیاری از مردان چه همجنس خواه و چه غیر همجنس خواه از ماساژ انال لذت میبرند. واقعیت دیگر این است که بسیاری از افراد غیر همجنس خواه دارای هومو فیا  (ترس از اینکه گی شوند یا توسط دیگران گی خوانده شوند ) هستند. در نتیجه ترجیح می دهند که داشتن یکسری از لذتهای جنسی را فدا کنند تا اینکه چنین لذتهایی را دریافت نمایند که عموما توسط افراد گی دریافت می شود.

یکبار دیگر عنوان می کنم که شما هیچ کار اشتباهی انجام نداده اید. برخوردهای افراد با یکدیگر متفاوت است

بهتر است زمان دیگری که خواستید چنین یا دیگر تجربه های جنسی را داشته باشید اول از وی اجازه بگیرید.

بهتر است با وی صحبت کنید و در مورد نیت و قصدی که داشتید توضیح بدهید.کسی چه میداند شاید بعد از صحبت زندگی جنسی شما دارای نمک بیشتری گردید.

http://Www.MansourGhiyamat.BlogSpot.Com

سایت اصلی منصور قیامت 

 

از شیر مرغ تا جون آدمیزاد